![]() |
Tweet |
İlçemizde Yerel seçim dolayısıyla Muhtar adayları da adaylıklarını açıklıyor. Boduroğlu Mahallesi Muhtarlığına da Erten Bıyık Muhtar adaylığını açıkladı. Erten Bıyık sitemize yaptığı özel açıklama da 24 yıldır Boduroğlu mahallesinde ikamet ettiğini 15 yıldır da azalık yaptığını söyleyen Erten Bıyık 2 çocuk babası olduğunu İnşallah muhtarlığı kazandığım takdirde görev sürem boyunca mahallemizin sorunlarını yakinen takip edeceğim Boduroğlu mahallesi sakinlerinin desteklerini bekliyorum dedi.