![]() |
Tweet |
İYİ Parti Kırkağaç Belediye Başkan adayı Levent Komşu yerel seçim çalışmalarını Hamidiye Mahallesi ve Sakarlı mahallesinde sürdürdü. Beraberinde İlçe Başkanı Ümit Saçu Yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Komşu İlk olarak Hamidiye mahallesinde köy kahvesinde buluştuğu mahalle sakinleriyle Mahalle sorunları ve yapılacak hizmetleri Hamidiye mahallesi, sakinleriyle paylaştı.Komşu Hamidiye mahallesi İnşallah güzel hizmetler görecek bizler destek istedik inşallah herşey İyi olacak dedi. Daha sonra Sakarlı Mahallesinde ziyaret eden Kırkağaç Belediye Başkan adayı Levent Komşu Asker Eğlencesine de katıldı.